O.D Otomotiv’den Taksitli Araç Satışları

O.D Otomotiv’den Taksitli Araç Satışları

O.D Otomotiv’den Taksitli Araç Satışları
REKLAM ALANI
Yayınlama: 27.06.2024
A+
A-

O.D Otomotiv’den Taksitli Araç Satışları

O.D Otomotiv, 2020 yılından bu yana Anonim şirket olarak otomotiv, otomotiv bakım servisi, inşaat ve güzellik salonları gibi çeşitli sektörlerde faaliyet göstermektedir. Şirket, turizm ve gıda sektörlerine de yatırım yapmayı planlamaktadır. Kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak geniş bir müşteri portföyü oluşturmuştur. Güven esaslı çalışan firma, Türkiye’nin farklı bölgelerinde temsilcilik bürolarına sahiptir.

O.D Otomotiv'den Taksitli Araç Satışları

O.D Otomotiv, 340.000 km altında olmak kaydıyla şase, podyo, direk ve airbag işlemli, kilometresi ile oynanmış araçları bünyesine almaz ve satışa sunmaz. Tramer kaydı, araç satış bedelinin %30’unu geçmez. Araç satışları sonrası desteğini her zaman müşterilerine sunmaktadır. Peşin veya vadeli araç alan müşterilerin araçlarında, marka ve model fark etmeksizin tüm periyodik bakımları kendi servislerinde yapılarak teslim edilir. En doğru aracı, en uygun ödeme koşullarıyla sunar. Türkiye’nin önde gelen finans kuruluşlarının yetkili bayisidir. Güvenli ve Esnek Ödeme Seçenekleri

Esnek ve Güvenli Ödeme Seçenekleri

Tüketiciler, ister bizim kendi bünyemizdeki aracı almak istesinler, isterse bireysel bir satıcıdan araç almak istesinler, süreç müşteri müracaat formu ile başlar. Kaydı alınan tüketicinin mali verileri değerlendirildikten sonra maksimum %30 peşinatla ve kalan tutar elden senetle olmak üzere aracın satış süreci devam eder. Taksit tutarları 12, 24, 36 ay seçenekleri ile banka vade oranlarına yakın ödeme tabloları oluşturulur. Araç, müşterinin adı üzerine satış yapılır ve borç bitene kadar araç üzerine rehin konur. Araç borcu bitene kadar kaskolu olmak kaydıyla trafiğe çıkar. Müşteri, taksit ödemelerini vadesinden önce kapatmak istediğinde kalan ana para alınır ve vade farkı silinir. Müşteri senet ödemelerini bankaya yapar; elden nakit kabul edilmez ve yatırılan her ödeme mutlaka açıklamalı olmalıdır.

O.D Otomotiv'den Taksitli Araç Satışları

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.