Kendi Eliyle Öldürdüğü Babasının Cenazesinde Yas Tuttu

Kendi Eliyle Öldürdüğü Babasının Cenazesinde Yas Tuttu

Kendi Eliyle Öldürdüğü Babasının Cenazesinde Yas Tuttu
REKLAM ALANI
Yayınlama: 10.06.2024
A+
A-

Kendi Eliyle Öldürdüğü Babasının Cenazesinde Yas Tuttu

Cani evlat babasını öldürüp, gözyaşıyla taziyeleri kabul etmiş - Son Dakika  Flaş Haberler

Katil Zanlısı İçin Müebbet Talep Edildi

Bursa’da meydana gelen olayda Hakan Demirel, kız arkadaşıyla evlenmek istemesine babası Mustafa Demirel’in karşı çıkması üzerine tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle birlikte Hakan Demirel, babasını öldürdü. Olayın ardından “Babamı kim, neden öldürdü?” diye sorduğu belirtilen Hakan Demirel, cesedi bulunduğunda gözyaşı dökerken görüntülendi. Şimdi Demirel için ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası isteniyor.

“Babamı Akrabalarımdan Bazı Kişilerde Öldürmüş Olabilir”

Ekipler, olay mahallinde parmak izi toplayarak ve Mustafa Demirel’in cep telefonu verilerini inceleyerek, Hakan’ın babasına ilettiği mesajı tespit etti. Mesajda oğlu Hakan’ın babasına, “Baba kredi kartlarının birinde para yok. Diğerindeki altın hesabını bozdurup, paraya çevirip alacağım. Bilgin olsun” yazılı mesaj gönderdiğini belirledi. Ekipler, babasının otomobilini de kullandığı tespit edilen Hakan Demirel’i gözaltına aldı. Emniyetteki ilk ifadesinde, soğukkanlı hareketleriyle dikkat çeken Demirel’in, “Suçsuzum. Babamı akrabalarımdan bazı kişiler de öldürmüş olabilir. Beni, gereksiz yere sorguluyorsunuz. Müsaade edin, son görevimi yapmam için babamın cenaze törenine katılayım” dediği ortaya çıktı.

“Evlenmeyeceksin Diyerek Son Sözünü Söyledi”

Suçunu itiraf eden Demirel, “Uzun süredir konuştuğum kız arkadaşım var. Kendisini çok seviyorum. Her gün saatlerce konuşuyoruz. Bir hafta önce çalıştığım fabrikadan ayrıldım. İşsizdim. Olay günü babamın yanına gittim. Sohbet ettik. Konu, kız arkadaşımdan açılınca ona evlenmek istediğimi söyledim. Babam da küfrettiği kız arkadaşıma hakaretler yağdırıp, ‘Ondan sana hayır gelmez. Evlenmeyeceksin’ diyerek son sözünü söyledi. Bunun üzerine aramızda kavga çıktı. Yan taraftan aldığım babama ait tüfek ile kendisine rastgele ateş ettim. Sonra da kredi kartlarını alıp, olay yerinden ayrıldım. Cinayeti işlediğim belli olmasın diye olaydan 30-40 dakika sonra cep telefonuna mesaj gönderdim. 3 gün sonra da ‘Babamdan haber alamıyorum’ diyerek kardeşimle kaldığı yere gittim. Haberim yokmuş gibi cesedini buldum.” dedi.

“Bana ve Kız Arkadaşıma Küfürler Yağdırdı”

Duruşmada yaptığı savunmada Demirel, “Kız arkadaşımı çok seviyordum. Babam, onunla evlenmek istediğimi söyleyince bana ve kız arkadaşıma küfürler yağdırdı. Tartışma kavgaya dönünce, babamın tüfeğini alıp, rastgele ateş açtım. Babamı evlenmeme karşı çıktığı ve kız arkadaşıma küfrettiği için öldürdüm. Daha sonra suçumun ortaya çıkıp, tutuklanacağımı tahmin ettiğim için, babamın kredi kartı ile cezaevinde kullanmak için kendime kıyafet aldım. Babamı öldürdüğümü kimseye söylemedim. Ağabeyim beni aradı, babamı bulamadığını söyledi. Önce kayıp ilanı verdik, sonra eve gittik. Birlikte evin asma katına çıktık. Babam orada yatıyordu. Ağabeyim bana cani gözü ile bakacağı için babamı öldürdüğümü o anda söyleyemedim. Vicdan azabı çekiyorum. Bana kimse cani gözüyle bakmasın” ifadesinde bulundu.

Öldürdüğü babasının cenazesinde gözyaşı döküp taziyeleri kabul etmiş

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.